Buradasınız : Ana Sayfa // Bağırganlı // Bağırganlı’ya nasıl gidilir?

Bağırganlı’ya nasıl gidilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Kerpe ve Kandıra sahilleri hakkında en geniş kaynak olma iddiasıyla kurduğumuz Kerpepansiyonlari.com olarak bölge sahillerine nasıl ulaşacağınızı da tek tek açıklamak sizlere en yararlı ve sade bilgiyi sunmak istedik..

P1050751

Kandıra’ya bağlı bir köy olan ve Bağırganlı Limanı gibi ticaret açısından önemli bir limana sahip olan Bağırganlı’ya nasıl gidebileceğinizi sizler için aktarmaya çalışacağız..

Bağırganlı’ya nasıl gidilir?

Bağırganlı yolu Kandıra’ya yaklaşık 15 km uzaklıktadır ve yolu sıcak asfalt kaliteli bir yoldur..
Kandıra’ya vardığınızda ışıklar bölgesinde tabelalar sizi Ağva, Şile ve Bağırganlı, Seyrek yönüne doğru yönlendirecektir..

Kandıra’ya nasıl gelinir bunun tarifini almak için :

İstanbul’dan Kandıra’ya nasıl gidilir?

adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

P1050751

Kandıra’ya geldikten sonra levhaları takip ederek Namazgah Deresi üzerinde buluan ’nden geçerek önünüze gelen yol ayrımından sağa dönmek suretiyle (yukarıdaki fotoğrafta da görüldüğü gibi) Bağırganlı-Seyrek yönüne ilerleyebilirsiniz..Yol üzerinde , Kandıra Yurtkur’u görebilirsiniz…Bu yoldan hiçbir yere sapmadan ilerlediğinizde yol üzerine bulunan sırasıyla , köylerini göreceksiniz..

P1050759

P1050765

Yol üzerinde bulunan köyleri de geçtikten sonra Karşınıza Seyrek yazılı bir yol ayrımı çıkacak.Fakat siz Seyrek yazan yöne değil de Levhasız bulunan sol tarafa dönerseniz yolu hiç bırakmadan Bağırganlı’ya varacaksınız..

P1050772

P1050778

Orman yolunu takip ederseniz ki bu yol çok hoş ve tam fotoğraflık bir yerdir, Bağırganlı’ya 4 km sonra varmış olacaksınız.

P1050798

Denizi gördüğünüzde Bağırganlı’ya varmış olacaksınız…

P1050817

P1050825

 

İyi tatiller…

Bunlara da bakabilirsiniz...

Bağırganlı Kocaman Pansiyon
Bağırganlı Cici Apart Pansiyon
  FaceBook ta paylaş
6.471 kez gösterildi...

Etiketler: , , , , , ,Yorum Yapın

 

Kerpe

Kerpepansiyonlari.com 2011 yılından bu yana Kandıra ve sahilleri hakkında, Kerpe Pansiyon ve Kerpe Pansiyon Fiyatları hakkında detaylı bilgilere yer veriyor
Reklam vermek için tıklayın


Copyright © 2011-2019 Kerpepansiyonlari.com – Kerpe Pansiyon, Kerpe Otel. Tüm hakları saklıdır. | Kerpe'nin yeni rehberi...