Buradasınız : Ana Sayfa // Dikili // Dikili’ye nasıl gidilir?

Dikili’ye nasıl gidilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Kerpe ve Kandıra sahillerini tanıtmaya devam ediyoruz..Sizler için en kaliteli Kandıra, Kerpe kaynağını oluşturmaya devam ediyoruz..

Kandıra sahilleri ve Kerpe arasında bilinmeyen ve bir o kadar da ıssız ama güzel olan sahillerden biri de Dikili’dir.Bu bölgede fazla pansiyon ve konaklama imkanı bulunmaz..Ama Kerpe’ye Kefken’e yada Cebeci’ye geldiyseniz bu sahilleri de gezmeden Kandıra tatilinizi sonlandırmayın..

Kandıra sahillerinden biri olan ve Tuzağzı, Babalı civarında kalan dikile ulaşmak için öncelikle Kandıra’ya ve Kerpe’ye nasıl gelindiği hakkında daha önceden yazdığımız;

İstanbul’dan Kerpe’ye nasıl gidilir?

İstanbul’dan Kandıra’ya nasıl gidilir?

yazılarını okuyabilirsiniz…Yazıların isimlerinde İstanbul’dan nasıl gelindiği hakkında bilgi sahibi olacağınız aklınıza gelmesin zira Bursa ve Ankara gibi illerden de Dikili’ye gelmek için yine aynı güzergahı takip etmeniz gerekecek..

Yukarıdaki yazıları okuyarak Kandıra’ya geldiğinizi farzediyor ve Kandıra ışıklarından Kerpe, Kefken istikametine yol aldığınızı düşünerek Kerpe-Kefken ayrımından Kefken yönüne dönmeniz gerektiğini belirtiyoruz..

P1050541

P1050598

 

Kerpe-Kefken ayrımından devam ettiğinizde Kefken’e 10 km süren bir yolunuz kalmış olacak..Fakat siz Kefken’e varmadan aşağıda da gördüğünüz gibi Babalı, Koçun köyü ayrımından sağa dönmek suretiyle Dikili yönüne doğru ilerleyeceksiniz..

P1050973

Bu yolu hiç bırakmayarak devam ediniz..Karşınıza çıkacak olan levhalar sizi Babalı, Dikili yönleri olarak ikiye ayıracak.Bu noktada siz Babalı yönüne değil de Dikili yönüne gitmelisiniz..

P1050985

P1050987

Dikili sahili’nde pansiyon tarzı konaklama işletmeciliği fazla gelişmemiştir.Ama yine de  Dikili’ye vardığınızda  konaklamak için bir kaç işletme bulabilirsiniz..Eğer çadırda kalmak isterseniz de çadırınızı uygun bir yere kurup konaklayabilirsiniz..

P1050989

P1060050

Bu bölgede Dikili ayrımından ilk döndüğünüzde karşınıza Tuzağzı çıkar Tuzağzından sağa doğru ilerlediğiniz yaklaşık 1 km sonra Dikili sahiline ulaşacaksınız.Dikili sahili geniş ve berraktır..

P1060053

P1060055

P1060057

P1060060

P1060061

Kerpe ve Kandıra sahilleri’ne geldiğinizde Dikili’ye uğramadan tatilinizi bitirmeyin..

İyi tatiller…

Not:Resimler kerpepansiyonlari.com’a aittir.İzinsiz kullanılamaz…

 

 

 

 

Bunlara da bakabilirsiniz...

Otel Kerpe
Kefken Telci Apart
  FaceBook ta paylaş
5.361 kez gösterildi...

Etiketler: , , , , , , , , , ,Yorum Yapın

 

Kerpe

Kerpepansiyonlari.com 2011 yılından bu yana Kandıra ve sahilleri hakkında, Kerpe Pansiyon ve Kerpe Pansiyon Fiyatları hakkında detaylı bilgilere yer veriyor
Reklam vermek için tıklayın


Copyright © 2011-2019 Kerpepansiyonlari.com – Kerpe Pansiyon, Kerpe Otel. Tüm hakları saklıdır. | Kerpe'nin yeni rehberi...