Buradasınız : Ana Sayfa // Kefken, Kerpe, P. Kayalar, Sarısu // Kandıra Sahillerinde çekilen Klipler

Kandıra Sahillerinde çekilen Klipler

Sponsorlu Bağlantılar

Sizler içi Kandıra için, Kerpe için, Cebeci için, Pembe Kayalar için ve bu bölgeyi merak eden tatilcilerimiz için bu bölgede sürekli peşi sıra çekilen klipleri derlemek istedik.Uzun araştırmalar sonucunda tüm klipleri seçip yayınlamaya çalıştık ama bizlerin unuttukları sizlerin bildiği video klipler var ise bizlere göndermeyi unutmayın... Beyza Durmaz-İlahi Adalet -Pembe Kayalar-Kandıra Klip beyza-durmaz-ilahi-adalet Buse Doğan - Bihaber -Kandıra Pembe Kayalar Klip buse-dogan-bihaber Deniz Toprak - Diz Dize Kerpe Kandıra Klip deniz-toprak Doğukan - Kayıp Aranıyor Pembe Kayalar dogukan-kayip-araniyor Ercan&Gökhan - Anlamı Yok, Kefken- Kandıra ercan-gokhan-anlami-yok Funda Arar - Yak Gel, Pembe Kayalar, Kandıra Klip funda-arar-yak-gel Mavi Göç -Eski Elek, Pembe Kayalar Kandıra mavi-goc-eski-elek Ozan Arif - Terkettin Gittin Beni - Kerpe Kandıra ozan-ridvan Redd - Donkişot, Kerpe Kandıra redd-don-kisot Rumeli Ekrem - Yaz Gelecek, Pembe Kayalar, Kandıra rumeli-ekrem-yaz-gelecek Serhan Sokulgan - Sayın Hain, Kefken Kandıra Klip serhan-sokulgan-hain Sertap Erener - Koparılan Çiçekler, Kerpe Kandıra Klip sertap-erener-koparilan-cicekler Tuğba Özay feat Umut Zen -Sarısu,Kerpe, Kandıra Klip tugba-ozay-klip-kerpe Umut Kaya - Bu da Benden Olsun Sarısu Kandıra Klip umut-kaya-buda-boyle-olsun İyi seyirler....  

Bunlara da bakabilirsiniz...

Kandira sahillerinde bir klip daha cekildi
Deniz Toprak - Diz Dize Klip
Tuğba Özay feat Umutzen - Gel Gör Beni Aşk Neyledi
Buse Doğan - Bihaber Klip(Pembe Kayalar)
Beyza Durmaz - İlahi Adalet (Pembe Kayalar)
  FaceBook ta paylaş
2.194 kez gösterildi...

Etiketler: , , , , ,



Yorum Yapın

 

Kerpe

Kerpe Pansiyon, Kocaeli`nin Karadeniz ilçesinde yeşilin bozulmadığı mavisinin kirlenmediği harika bir tatil beldesidir..Kerpe PansiyonKerpe, sene boyunca türlü turizm etkinlikleri için uygundur.İstanbul'a 150 km, İzmite 60 km, Adapazarına 70 km mesafededir..Kerpe `de Kerpe Pansiyon özellikle yaz sezonunda muhteşem bir ziyaretçi kalabalığı yaşanmaktadır.Sizlerde mutlaka Kerpe`ye uğrayın...

Copyright © 2011-2016 Kerpe Pansiyonları ve Kerpe, Pansiyon Fiyatları. Tüm hakları saklıdır. | Kerpe'nin yeni rehberi...