Buradasınız : Ana Sayfa // Genel // Kapri koyu bu aralar bir harika

Kapri koyu bu aralar bir harika

Sponsorlu Bağlantılar

Kandıra ve sahillerini sizlere tanıtırken çok beğendiğimiz Kefken sahilinin harika ve bir o kadar da doğal havuzu andıran doğasını sizlerle her fırsatta paylaşmak için can atıyoruz ve sizler için aslında biraz da kendimiz için de olsa gittik ve ne var ne yok?, havalar nasıl oralarda dedik ve hava alalım dedik.
Doğa bizlere adeta gülümseyerek şırıl şırıl serin havası ve mükemmel yeşil ile mavinin karıştığı o yüzünü bizlere gösterdi.

Kefken Kapri koyuna gitmek için ise Öncelikle Kefken sahiline hatta tam olarak merkezine ulaşıp merkezde bulunan Şok Marketten sola kıvrılmalısınız ya da liman tarafına doğru yol almalısınız diyebiliriz..Tabii özel araçla geldiğinizi varsayıyoruz.Yok toplu ulaşım derseniz İzmitten 800K ile Kefken’e yada İstanbuldan gelecekler Harem’den Kandıra’ya ve oradan da Kefken minübüslerine binmelisiniz.Daha sonra Kefken merkezine geldiğinizde kısa bir yürüme yolu ile Kapri koyuna ulaşabilirsiniz..
Bu günlerde Kapri bir harika

Şimdiden iyi tatiller.

Bunlara da bakabilirsiniz...

Kefken Karacı Pansiyon
Kefken Telci Apart
  FaceBook ta paylaş
1.399 kez gösterildi...

Etiketler: , , , ,Yorum Yapın

 

Kerpe

Kerpepansiyonlari.com 2011 yılından bu yana Kandıra ve sahilleri hakkında, Kerpe Pansiyon ve Kerpe Pansiyon Fiyatları hakkında detaylı bilgilere yer veriyor
Reklam vermek için tıklayın


Copyright © 2011-2019 Kerpepansiyonlari.com – Kerpe Pansiyon, Kerpe Otel. Tüm hakları saklıdır. | Kerpe'nin yeni rehberi...