Buradasınız : Ana Sayfa // Kerpe // Şile-Ağva-Kerpe Turu

Şile-Ağva-Kerpe Turu

Sponsorlu Bağlantılar

Bir Kandıra, Kerpe sitesi olarak Ağva ile yazı yazmamız sizlerin hakkında soru işaretleri oluşturmuş olabilir, Evet Ağva, Kandıra’ya bağlı değil; İzmit’e de bağlı değil; Ağva İstanbul’a bağlı Karadeniz kıyısında bulunan şirin bir ilçe..Peki Kandıra ve sahilleri ile ilgili olarak yayın yapan bir sitede Ağva ile ilgili bilgilerin ne işi var derseniz.Eğer bir hafta sonu İstanbul’dan sıkılıp kaçmak isterseniz sizlere önerebileceğimiz çok iyi bir gezi güzergahı var.İstanbul’dan özel aracınıza atlayın,Kocaeli otobanından değil de Şile yönüne doğru ilerleyin..

sile-kandira

İlk önce Şile’ye bir uğrayın, daha sonra Ağva yönüne doğru devam edin, Ağva’da çok sayıda otel ve konaklama tesisi bulunmakla beraber çok sayıda yeme içme tesisi de bulunmaktadır.

agva4 sile

Ayrıca denizi Kerpe kadar güzel ve temiz olmasada plajları Kandıra plajları kadar düzgün ve geniş olmasada İstanbul’a yakınlığı açısından sizi bir derece tatmin edecektir..

agva1  agva3

Ağva’dan Kandıra yönüne doğru ilerlerseniz “Ben neredeyim, ne kadar yeşil bir doğa” diyeceksiniz kendi kendinize, biraz virajlı yollardan geçerek Kandıra’ya varacaksınız, İsterseniz Sarısu Bağırganlı kıyılarını gezebilirsiniz; isterseniz de Kerpe’ye doğru ilerleyebilir ve İstanbul’dan Kerpe’ye doğru bir Karadeniz turu geçirmiş olacaksınız..Bu gezi önerisi sadece sizler için bir tavsiye, güzergah ve Ağva ile ilgili bilgileri ve bu konu ile alakalı resimleri de bu yazıda bulabilirsiniz..İyi tatilller.

agva4 agva5

 

Ağva Pansiyonları:

Gül Pansiyon
0(216) 721 81 37

Side Pansiyon
0(216) 721 77 70

Sahil Pansiyon
0(216) 721 89 20

Nur Pansiyon
0(216) 721 73 66

Deniz Apart Pansiyon
0(216) 721 7355

Bunlara da bakabilirsiniz...

Kerpe Değirmen Apart Otel
Bağırganlı Kocaman Pansiyon
  FaceBook ta paylaş
6.731 kez gösterildi...

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,Yorum Yapın

 

Kerpe

Kerpepansiyonlari.com 2011 yılından bu yana Kandıra ve sahilleri hakkında, Kerpe Pansiyon ve Kerpe Pansiyon Fiyatları hakkında detaylı bilgilere yer veriyor
Reklam vermek için tıklayın


Copyright © 2011-2019 Kerpepansiyonlari.com – Kerpe Pansiyon, Kerpe Otel. Tüm hakları saklıdır. | Kerpe'nin yeni rehberi...