Buradasınız : Ana Sayfa // Kerpe // Haftasonu gidilebilecek yakın yerler:KERPE

Haftasonu gidilebilecek yakın yerler:KERPE

Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul, Kocaeli, Bursa,Sakarya gibi Marmara bölgesinde yaşayanlar ve Ankara’da için yanıbaşınızda masmavi denizi, yemyeşil kirlenmemiş el değmemiş doğasıyla sizleri bekleyen bir yer var.

Kerpe, Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı, Kocaeli’ye olan uzaklığı 55 km, Sakarya’ya olan uzaklığı 50 km, İstanbul’a olan uzaklığı 150 km, Bursa’ya olan uzaklığı 205 km ve Ankara’ya  olan uzaklığı 365 km olan bir tatil beldesidir.Kerpe gerek konumu gerek ulaşım şartları açısından yolu ile gerekse de denizin temizliği ve yemyeşil doğası ile bu saydığımız bölgelere en yakın tatil beldesidir..

Haftasonu iki günlüğüne buralardan kaçarak Kerpe’ye rahat bir şekilde dümdüz ve süper harika yolu ile ulaşabilirsiniz..Bu saydığımız bölgelere zaman açısından ne kadar uzaktır diye bir soru gelirse aklınıza hemen onları da açıklığa kavuşturabiliriz…

Ankara Kocaeli arası 3-3.5 saat sürmektedir..İstanbul’dan Kerpe 2-2,5 saat, Kocaeli’den Kerpe 1 saat, Sakarya’dan bir saat, Bursa’dan da 2-2.5 saat civarı sürmektedir..Otobüsle yada özel aracınızla da bu zaman dilimleri yolların iyi olmasından ötürü fazla farklılık göstermemektedir.

kefken9 derindeniz3

Kerpe’ye gelmeden Kerpe’de bulunan pansiyonları ve otelleri sitemizden inceleyerek rezervasyon yaptırabilirsiniz…

Ayrıca Kerpe’de bulunan Restaurantlar ve yapılabilecekler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz..

kerpeyildiz

Kerpe’de 10 yakın pansiyon ve üç adet otel bulunmaktadır..Konaklama gereksiniminizi ucuz yollu ve çok kaliteli konaklama tesisleri ile karşılayabilirsiniz..Büyük şehirlerden gelenler farkına varacaktır ki, fiyatlar hem oteller hem de pansiyonlar açısından incelendiğinde gayet makuldur.3-4 kişilik bir aile Kerpe’de iki günlük konaklama ücreti oalrak 150-200 tl gibi bir ücrete pansiyon yada otellerde kalabilmektedir..

derindeniz1 kerpe11

Yemek, kahvaltı gibi ihtiyaçlarınızı da gayet makul ve Kandıra’ya has yöresel köy ürünlerinden oluşan kahvaltılarla sağlayabilirsiniz..Kahvaltı ücretleri bazı otel ve pansiyonlarda konaklama ücretlerine dahildir.Kahvaltısı olmayan pansiyon ve otellerde de kahvaltı ücreti-8-15 tl arasında değişmektedir.

karagoz2 karagoz1

Peki akşam yemeğinde ne yiyeceğinz diye soranlarınız var ise, hemen bu konuya da açıklık getirebiliriz.Karadeniz’in mevsim mevsim değişen ve taptaze günübirlik denizden çıkan deniz mahsülleri ile akşamları balık ziyafeti ile karşı karşıya kalacaksınız.Sandığınız aksine yemek içme fiyatları da gayet makuldur.

Hem ucuz hem de kaliteli bir haftasonu geçirmek isterseniz Kerpe, yanıbaşınızda sizleri bekliyor..

 

Bunlara da bakabilirsiniz...

Kerpe usul usul yaza giriyor
Kerpe Dilek Pansiyon
  FaceBook ta paylaş
5.266 kez gösterildi...

Etiketler: , , , , , , , , , , ,2 Yorum yapılmış " Haftasonu gidilebilecek yakın yerler:KERPE "

  1. ilkin dedi ki:

    cok iyi

  2. ömer dedi ki:

    bekle bizi kandıra geliyoruzzZz…

Yorum Yapın

 

Kerpe

Kerpepansiyonlari.com 2011 yılından bu yana Kandıra ve sahilleri hakkında, Kerpe Pansiyon ve Kerpe Pansiyon Fiyatları hakkında detaylı bilgilere yer veriyor
Reklam vermek için tıklayın


Copyright © 2011-2019 Kerpepansiyonlari.com – Kerpe Pansiyon, Kerpe Otel. Tüm hakları saklıdır. | Kerpe'nin yeni rehberi...