Buradasınız : Ana Sayfa // Genel, Kerpe // Kadınlar için harika plaj:Kerpe Kadınlar Plajı

Kadınlar için harika plaj:Kerpe Kadınlar Plajı

Sponsorlu Bağlantılar

Kadınlar düşünülerek yapılan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen seneden beri planlanan ve bitirilmeye çalışan plajı bizler de bu hafta sonu sizler için ziyaret ettik; çalışmaları yerinde inceledik, kesinlikle mükemmel bir yer olmuş, kadınlar artık rahat bir şekilde ufak çocukları ile rahatça girip çıkabilirler.

Yapılan düzenlemeler ile daha önceden bakir bir yer olan ve araç yolu bile olmayan ve sadece bölgede bilenlerin gittiği miço koyu kadınlar plajı olması amacıyla yeniden düzenlenmiş hem Kerpe içinden açılan yol ile ormandan aracınız ile gidebilir hemde Kerpe-Kumcağız yolu üzerinden acılan yol ile Kadınlar Plajına ulaşabilirsiniz..

Kerpe Kadınlar Plajına nasıl gidilir?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin yaz boyunca izmit’ten kaldırdığı 800k hattı ile Kerpe’ye gelebilir ve Kerpe Jandarma yanından acılan kısa bir yürüyüş yolu ile Kadınlar Plajına ulaşabilirsiniz..

İşte sizler için çektiğimiz harika resimler

 

 

Bunlara da bakabilirsiniz...

Kerpe Eriş Apart Otel
Kerpe Güneş Apart Otel
  FaceBook ta paylaş
2.874 kez gösterildi...

Etiketler: , , , , ,Yorum Yapın

 

Kerpe

Kerpepansiyonlari.com 2011 yılından bu yana Kandıra ve sahilleri hakkında, Kerpe Pansiyon ve Kerpe Pansiyon Fiyatları hakkında detaylı bilgilere yer veriyor
Reklam vermek için tıklayın


Copyright © 2011-2019 Kerpepansiyonlari.com – Kerpe Pansiyon, Kerpe Otel. Tüm hakları saklıdır. | Kerpe'nin yeni rehberi...