Buradasınız : Ana Sayfa // Kerpe // Kerpe, 2013 yazına geniş yolu ile girecek !

Kerpe, 2013 yazına geniş yolu ile girecek !

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz aylarında yoğun bir nüfusun bulunduğu Kerpe’de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çeşitli çalışmalar yapıyor. Büyükşehir Belediyesi Kerpe’deki sahil düzenlemeleri, altyapı ve parke çalışmalarının ardından şimdi de yol genişletme işlerine yoğunlaştı. Kandıra Kefken yolu ile Karpe arasında kalan ve ulaşımda yeterli olamayan 3 bin 700 metrelik yolda yenileme çalışması başlatıldı.

kerpeyol1

kerpeyol2
11 BİN TON ASFALT
Yolda kazı işlerine başlayan Büyükşehir Belediyesi yoldaki tepe ve tümsekleri ortadan kaldırıyor. 8 metre genişliğe çıkarılacak olan yolda 25 bin ton asfalt altı malzemesi kullanılacak. Yoldaki düzeltme çalışmaları tamamlandıktan sonra 11 bin ton asfalt serilecek.

HUMMALI ÇALIŞMA
Yolda gerekli yerlere taş duvarlar yapılacak. V kanal ve menfezlerinde yapılacağı yol bir gidiş bir geliş şeklinde olacak. Yenilenecek yola emniyet çizgileri çekilecek. Bölgede hummalı bir çalışma yürütülüyor.

Bunlara da bakabilirsiniz...

Kefken Karacı Pansiyon
Kefken Telci Apart
  FaceBook ta paylaş
2.340 kez gösterildi...

Etiketler: , , , , , , ,Yorum Yapın

 

Kerpe

Kerpepansiyonlari.com 2011 yılından bu yana Kandıra ve sahilleri hakkında, Kerpe Pansiyon ve Kerpe Pansiyon Fiyatları hakkında detaylı bilgilere yer veriyor
Reklam vermek için tıklayın


Copyright © 2011-2019 Kerpepansiyonlari.com – Kerpe Pansiyon, Kerpe Otel. Tüm hakları saklıdır. | Kerpe'nin yeni rehberi...