Buradasınız : Ana Sayfa // Kerpe // Kerpe Çadır Kampı’nı Büyükşehir işletecek

Kerpe Çadır Kampı’nı Büyükşehir işletecek

Sponsorlu Bağlantılar

Birçok belediyenin orman kampının bulunduğu Kandıra sahillerinde artık Büyükşehir Belediyesi’nin de orman kampı olacak. Büyükşehir Belediyesi Kerpe Paşaağzı mevkiindeki ormanlık alanı kiralayarak, kamp alanı için çalışmalara başladı.

Son yıllarda Kerpe sahiline yapmış olduğu yatırımlar ile büyük takdir toplayan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, ilimizin incisi Kerpe’ye bir yenilik daha katıyor. Halkın huzurlu tatil yapması için yeni projeler üretmeye devam eden Büyükşehir Belediyesi, Paşaağzı Plajı mevkiindeki ormanlık alanı kiralayarak Kerpe’nin güzelliğine güzellik katmayı planlıyor. Kiraladığı 13 bin metrekarelik alanı doğal hali korunacak şekilde orman kampı olarak düzenleyecek olan Büyükşehir Belediyesi, projesini 2016 yılına yetiştirmeyi planlıyor.

Toplam 13 bin metrekare alan yapılan incelemelerin ve istişarelerin ardından Orman Bakanlığı’ndan kiralandı. Bölgede ormanın doğal hali korunarak giriş için meydan, 1 adet kır lokantası, 13 adet bungalov (kır evi), çocuk oyun alanı, WC (3+3+1 engelli), 1 adet büfe, serbest oyun alanı (fitness alanı), sıhhi tesisi kompleksi, 6 adet çeşme, 25 barbekü, 25 adet piknik masası ve depo yapılacak. Kerpe’nin girişinde atıl durumdaki bu orman, Büyükşehir Belediyesi’nin bu projesiyle yepyeni bir görüntüye kavuşacak ve Kerpe’nin adeta kaderini değiştirecek.

kerpe-cadir-kampi kerpe-cadir-kampi2

Bunlara da bakabilirsiniz...

Kerpe Şiir Apart Pansiyon
Kerpe Nerede?
  FaceBook ta paylaş
3.189 kez gösterildi...

Etiketler: , , , ,1 Yorum yapılmış " Kerpe Çadır Kampı’nı Büyükşehir işletecek "

  1. Emrah Bircan dedi ki:

    Kerpemize hayırlı olsun, güzel bir hizmet olur.

Yorum Yapın

 

Kerpe

Kerpepansiyonlari.com 2011 yılından bu yana Kandıra ve sahilleri hakkında, Kerpe Pansiyon ve Kerpe Pansiyon Fiyatları hakkında detaylı bilgilere yer veriyor
Reklam vermek için tıklayın


Copyright © 2011-2019 Kerpepansiyonlari.com – Kerpe Pansiyon, Kerpe Otel. Tüm hakları saklıdır. | Kerpe'nin yeni rehberi...